Серіктестер тізімі

Оңтүстік Қазақстан политехникалық колледжімен 2017-2018 оқу жылында бірлесе жұмыс істейтін мекемелер мен өндіріс орындар тізімі

Мекеме атауыМекеме басшысы
1.                    Шымкент қ. Химия биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Касимов Б.М.
2.                    "Саутс-Ойл" ЖШССейтжанов С.
3.                    "ОРион-Р Алматы" ЖШСТоялиева Р.К.
4.                    "Шымекнтцемент"АҚ Кайзер В.В.
5.                    "Потенциал" ЖШСПолевой К.Б.
6.                    "Вика-6М" ЖШСАтемова А.А.
7.                    "Техно Climat" ЖШС Черных И.А.
8.                    "ЛКС-Сервис" ЖШСАрипджанов Н.Т.
9.                    "Оңтүстік Қазақстан облысының ақпараттық технологиялар орталығы"АҚ Нурсеитов А.Е.
10.                "Пеленг" ЖШСЖанибеков М.
11.                "Бәйтерек-2006" ЖШСТанирбергенов Н.К.
12.                "Жамал РМ" ЖШСЖанзаков М.И.
13.                А.Навои ат-ы №11 жалпы орта мектепБолдинова И.А.
14.                Ынтымақ жалпы орта мектебіБетеимров Н.А.
15.                Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы жер кадасторы және жылжымайтын мүлікті техникалық тексеру департаменті Исабеков Д.Е.
16.                "Оңтүстік Қазақстан облысының кешенді жоғары спорт шеберлігі мектебі" МКҚК Елшиев Б.
17.                "Alinamarket" ЖШС Скорняков В.Г.
18.                "MASH Holding" ЖШС Шерова М.М.
19.                "ID Technology" ЖШС Тагаева А.А.
20.                "Mobil O.K" ЖШС Ирисметов З.И.
21.                "BAZISMED" ЖШС Чумаков С.А.
22.                "3-Энергоорталық" АҚТурдахунов Р.М.
23.                "Энергопоток" ЖШС Сарсенбаев Н.М.
24.                "Ай-Сервис Транс" ЖШС Құлшынбай А.Е.
25.                "Оңтүстік Жарық Транзит" ЖШС Ибрагимов М.Ж.
26.                "ЛКС-Сервис" ЖШС Арипджанов Н.Т.
27.                "Шымкент сигнализация және байланыс дистанциясы"АҚКасымбеков Б.У.
28.                "Казтелерадио" АҚХайруллин Д.
29.                "Шымкент Октан" ЖШС Турлыбеков А.Т.
30.                "Арысшпалзаводы" ЖШС Суюмбаев А.Ж.
31.                "Сырлы Созақ" ЖШС Нұржанов М.М.
32.                "Завод Электроаппарат" ЖШС Суворов А.С.
33.                "КазЭЛМаш" ЖШС Тилеубердиев Н.Б.
34.                "Электромонтаж" АҚОразбаев О.К.
35.                "Қуатжылуорталық-3"Ергешбек Н.
36.                "ЮКГИ им. М.Сапарбаева" ЖШС Оспанов Н.
37.                "Ятай" ЖК Ятай Б.Я.
38.                Шымкент қаласы Әл-Фараби ауданы әкімінің аппаратыҚалжанов Б.А.
39.                "ТЖС" ЖШС Абдиев Р.А.
40.                "Құрылыс" ЖШС Тұрлыбек Қ.А.
41.                "Дияр" ЖК Юсупова Р.Я.
42.                "Kаz ТОРГ Com" ЖКҚалмұрзаев Н.
43.                "Ер-Гарант-инжинеринг" ЖШС Бердалиев П.
44.                "Хлопкопром-Целлюлоза" ЖШС Накисбаев В.И.
45.                "Қазақтелеком" АҚКиргизбаев А.и.
46.                "Жастар ресурстық ортылығы"Убельтаев А.
47.                "Сервис Плюс" ЖШС Романчук Н.В.
48.                "Стандарт ресурсис" ЖШС Сейтжанов Н.С.
49.                М.Әуезов ат-ы ОҚМУ Мырхалықов Ж.У.
50.                "Санжар Индастриз" ЖШС Алиев М.Т.
51.                "НСК" АҚБитемиров Ж.М.
52.                "ОРдабасы сапалы құрылыс" ЖШС Рахматулла Т.
53.                "СЕть магазинов UniverMаг" ЖШС Кенжегара Ж.С.
54.                "MUZ BELL" ЖШС Андакулов А.С.
55.                "ZHAS ALI TRID" ЖШС Кулишев А.М.
56.                "ERNUR Print" ЖШС Ибрагимов С.
57.                 "IT Invest Group" ЖШС Абдувалиев А.А.
58.                "Copy Comp" ЖКУанасов Г.А.
59.                 "DIGITAL SYSTEMS" ЖШС Павлов А.А.
60.                 "AZALA Textile" ЖШС Садыкбекова Г.А.
61.                 "Asia Trafo" ЖШС Кунтуаров С.Н.
62.                "Қоғамдық келісім" КГУ Байгунаков Е.С.
63.                 "Констурктор -80" ЖШС Ториев Б.Т.
64.                 "КазкоммерцБанк"АҚНускабеков Н.А.
65.                 "Мир-Строй и Компания" ЖШС Раматуллаев М.И.
66.                 "Казпочта"ЮКОФ АҚИскак Б.Б.
67.                Шымкент қ. Экономика және қаржы бөліміЖанбосынов К.К.
68.                 "РТРК "Казахстан"ЮКОФ АҚКыдырова У.С.
69.                «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы Статистика департаменті»Абилдабеков А.А.
70.                «Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік мұрағаты» ҚМУИсатаева А.К.
71.                 "Омега -21"ЖШС Ибраева Т.О.
72.                "Жастар ресурстық ортылығы"Убельтаев А.А.
73.                 "СОБКОР" (ТК "Отырар")ЖШС Нурсеитова Ж.Б.
74.                "Банк АСтаны " АҚ Имангалиев К.С.
75.                Оңтүстік Қазақстан облысының отбасы істері және жастар істері және жастар саясаты департаментіНарбекова Б.П.
76.                 "НСК"АҚБитемиров Ж.М.
77.                 "Казпочта"ЮКОФ АҚЫскак Б.Б.
78.                Оңтүстік Қазақстан облысының кәсіпкерлер палатасыАбубакиров А.Б.
79.                "Шымкент қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы"Серікбаев Е.Ж.